Trnavské mýto 3
+421 911 22 17 18

Ciele a vízia

Od ostatných spoločností sa líšime práve postupom našej práce.

Nesnažíme sa zákazníkov tlačiť do používania vlastných redakčných systémov, ktoré sú často krát nevyhovujúce alebo vyberať riešenia, ktoré síce zaberú najmenej času, ale nespĺňajú všetky požiadavky.

Na každom projekte je najdôležitejšie správne analyzovať zákazníkov problém a na základe toho buď vytvoriť systém na mieru (čo je vždy až posledná vhodná možnosť) alebo nájsť nejaké vhodné existujúce riešenie, ktoré sa dá kúpiť a nastaviť podľa potrieb. Na internete je množstvo hotových aplikácii, ktoré sú voľne dostupné, alebo sa predávajú za rozumnú sumu a pokiaľ sú tieto riešenia vhodné, tak nemá zmysel programovať to isté nanovo. Na svete sú milióny developerov, ktorý predávajú svoje aplikácie za desiatky eur, alebo ich ponúkajú zdarma. Avšak nie vždy sa dá ísť touto cestou a niekedy je treba vyvíjať aplikáciu od nuly – my však ovládame oba spôsoby a po obidvoch cestách sme už viackrát kráčali. Práve preto vieme uplatniť naše skúsenosti a pomáhať tak našim klientom vydať sa po tej správnej ceste.

Každý člen nášho týmu predtým pracoval v inej firme alebo korporácii a na základe toho vieme, že v korporáciách je často krát klient a jeho požiadavky na poslednom mieste. Tieto firmy vyvíjajú aplikácia podľa zastaralých a zaužívaných noriem, hoci sami vedia, že existuje lepšie a vhodnejšie riešenie, no radšej zvolia to horšie kvôli vyšším províziám.

Proces vývoja aplikácie v korporáciách prechádza vždy cez viacerých ľudí, ktorí sa reálne nijako nepodieľajú na tvorbe alebo návrhu aplikácie, no tak či onak dostanú svoj čas zaplatený a preto bývajú cenové ponuky od našej konkurencie niekoľkonásobne vyššie.

My sa nehráme na to, že sme veľká korporácia, nemáme žiadne zaužívané procesy, ktoré by nás obmedzovali a v prvom rade myslím na našich zákazníkov a toto naše myslenie a postupy práce sa už pár rokov odrážajú na spokojnosti našich klientov a pevne veríme, že tomu bude tak aj naďalej 🙂